Chance Liga
Domů › Týmy › Pardubice › Kahuan Vinicius
Kahuan Vinicius

Hráč Kahuan Vinicius: kariéra a statistiky

Pardubice · útočník · Brazílie · 21 let

Kdo je Kahuan Vinicius

Kahuan Vinicius je útočník, země: Brazílie, věk 21 let; v sezóně 2026/27 obléká dres klubu Pardubice.

Bilance sezóny 2026/27: 9 zápasů, 0 gólů a 0 asistencí.

Statistiky hráče Kahuan Vinicius v sezóně 2026/27

9Zápasy
0Góly
0Asistence
244Minuty
3Žluté karty
0Červené karty
6,3Hodnocení

Klubové soutěže

SoutěžZáp.GAMin.KartyHodn.
Chance Liga9002443/06,3

Podrobné údaje hráče Kahuan Vinicius

5Střely
1Střely na branku
60Přihrávky
2Klíčové přihrávky
78 %Úspěšnost přihrávek
1/5Úspěšné driblinky / pokusy
10/38Vyhrané souboje / všechny
3Odebrání míče
5Fauly na hráče
14Fauly

Souhrn za všechny klubové soutěže v sezóně 2026/27.

Kahuan Vinicius: časté otázky

Kolik gólů nastřílel Kahuan Vinicius v ročníku 2026/27?

Kahuan Vinicius má v ročníku 2026/27 na kontě 0 gólů a 0 asistencí v 9 zápasech.

Ve kterém klubu působí Kahuan Vinicius?

Kahuan Vinicius (útočník) je v sezóně 2026/27 hráčem klubu Pardubice. Národnost: Brazílie.

Kolik let je hráči Kahuan Vinicius?

Věk hráče Kahuan Vinicius: 21 let. Datum narození: 15. března 2004.

O hráči Kahuan Vinicius

Tady najdete čísla hráče Kahuan Vinicius (Brazílie): zápasy, góly, asistence a karty ze sezóny, dále kluby z kariéry, přestupy a získané trofeje. Hráč patří k týmu Pardubice.